Tytanowe kolektory Akrapovic Porsche 911 992 GT3 / GT3 Touring

zł36,439 NETTO (ceny bez podatku)
E-PO/T/7

Product details

Marka pojazdu
Porsche
Model
911
Wersja
992
Tytanowe kolektory Evolution firmy Akrapovic pasujące do Porsche 911 992 GT3 / GT3 Touring
Quantity:

Produkt wykonany jest z wysokogatunkowego tytanu z elementami poddanymi piaskowaniu oraz pokrytymi powłoką ochronną dla większej wytrzymałości. Kształt kolektorów zapewnia przepływ spalin o najkorzystniejszej trajektorii. Specjalnie zaprojektowane rury kolektora, wykonane w odlewni tytanu w siedzibie Akrapovič, wzorowane są bezpośrednio na sprawdzonych rozwiązaniach, stosowanych w motorsporcie, i po raz pierwszy są dostępne w aftermarketowych układach wydechowych. To inżynieryjne dzieło sztuki powstało właśnie po to, by zoptymalizować działanie tytanowego wydechu Slip-On Race Line w średnim zakresie obrotów. Wiele elementów, z których składają się kolektory, jest wykonywanych w odlewni w siedzibie Akrapovič, a zastosowanie wyłącznie tytanu zmniejsza wagę o 3.8 kg, co stanowi 28% wagi fabrycznego odpowiednika.

Odpowiednio dostrojone rezonatory o ¼ długości wraz z kolektorami zapewniają doskonałe brzmienie bez żadnych zakłóceń czy niepożądanych częstotliwości. Połączenie tytanowego układu wydechowego Akrapovič Slip-On Race Line oraz tytanowego zestawu kolektorów Evolution, przeznaczonych wyłącznie do użytku na torach zamkniętych, według testów na hamowni w siedzibie Akrapovič zwiększa moc o 22.6 HP przy 4550 obr/min, a moment obrotowy o 35.2 Nm przy 4500 obr/min w porównaniu do fabrycznego Porsche 911 GT3 (992) z wydechem fabrycznym.

Przy montażu tytanowego zestawu kolektorów Akrapovič Evolution w pojazdach z filtrem cząstek stałych, konieczne jest wgranie odpowiednich map do sterownika silnika, aby zapewnić prawidłowe działanie kontrolki silnika. W przypadku montażu tytanowego zestawu kolektorów Akrapovič Evolution w pojeździe bez filtra cząstek stałych, wgranie nowych map jest zalecane.

E-PO/T/7

Product details

Marka pojazdu
Porsche
Model
911
Wersja
992

You may like this products

Related Products