Tytanowy układ wydechowy Slip-On Akrapovic Porsche 911 992 GT3 / GT3 Touring

zł16,985 NETTO (ceny bez podatku)
S-PO/TI/23

Product details

Marka pojazdu
Porsche
Model
911
Wersja
992
Tytanowy układ wydechowy Slip-On Akrapovic pasujący do Porsche 911 992 GT3 / GT3 Touring

UWAGA! Przy zastosowaniu fabrycznych kolektorów, należy zastosować adapter Slip-On Race Line o numerze P-CP034 ze stali nierdzewnej.<brProdukty przedstawione na zdjęciach mogą zawierać tytanowy zestaw Slip-On Race Line w połączeniu z tytanowym zestawem kolektorów Evolution, lub z adapterem Slip-On Race Line ze stali nierdzewnej.
Quantity:

Układ wydechowy Akrapovič, stworzony wyłącznie do 911 GT3 (992), to wysokiej jakości lekka tytanowa konstrukcja, której trwałość jest zapewniona przez proces piaskowania oraz powłokę ochronną. Zestaw zawiera podwójne końcówki z zewnętrzną powierzchnią pokrytą warstwą ochronną oraz z sześcioma wytłoczeniami na części wewnętrznej, nawiązującymi do sześciu cylindrów w silniku. Grawerowane logo Akrapovič dopełnia całość wizualnie. Obudowa zaworów wydechowych - umożliwiających najkorzystniejszy przepływ spalin, aby zapewnić głębokie brzmienie przy spokojnej jeździe oraz niesamowite wrażenia sportowe przy wyższych obrotach – oraz kolektory w tłumiku zostały wykonane w odlewni znajdującej się w siedzibie Akrapovič. Tytanowy system Slip-On Race Line w połączeniu z adapterem Slip-On Race Line ze stali nierdzewnej pozwala zredukować wagę aż o 20.7% (3.5 kg) w porównaniu do fabrycznego odpowiednika. Osiągi, zmierzone na hamowni w siedzibie Akrapovič, poprawiają się o 8.8 KM przy 2900 obr/min i 24.1 Nm przy 2400 obr/min w porównaniu do Porsche 911 GT3 (992) z fabrycznym układem wydechowym.
Produkt przeznaczony jest do użytku jedynie na zamkniętych torach wyścigowych.
Nie wymaga zmiany map w sterowniku silnika.
UWAGA! Przy zastosowaniu fabrycznych kolektorów, należy zastosować adapter Slip-On Race Line o numerze P-CP034 ze stali nierdzewnej.
Dla tych klientów, którzy chcą zamontować kompletny układ wydechowy, konieczne będzie oddzielne zamówienie dodatkowych tytanowych kolektorów o numerze E-PO/T/7

Produkty przedstawione na zdjęciach mogą zawierać tytanowy zestaw Slip-On Race Line w połączeniu z tytanowym zestawem kolektorów Evolution, lub z adapterem Slip-On Race Line ze stali nierdzewnej.
S-PO/TI/23

Product details

Marka pojazdu
Porsche
Model
911
Wersja
992

You may like this products

Related Products