Tytanowy Evolution Link Pipe Set Akrapovic BMW M2 Competition / M2 CS F87

zł9,884 NETTO (ceny bez podatku)
E-BM/T/5

Product details

Marka pojazdu
BMW
Model
M2
Wersja
F87 Competition

Tytanowy Evolution Link Pipe Set Akrapovic pasujący do BMW M2 Competition / BMW M2 CS F87
W przypadku montażu w pojeździe wyposażonym w filtr cząstek stałych OPF niezbędna jest modyfikacja elektroniki.

Quantity:

OPIS PRODUKTU

Tytanowy zestaw Link-Pipe został opracowany i przetestowany wraz z tytanowym zestawem Slip-On Line.Układ wydechowy został opracowany dla BMW M2 Competition / BMW M2 CS (F87N), wyposażonym w OPF/GPF, jednak pasuje też do wersji bez OPF.

Zestaw Evolution Link-Pipe zmienia wersję Slip-On na wersję Evolution, na którą składają się tłumik tylny Slip-On oraz powiększone rury Evolution Link-Pipe z tłumikiem środkowym. Wszystkie elementy zostały zaprojektowane tak, aby ich wydajność oraz precyzja wykonania były tak doskonałe, jak ich wygląd. Całość jest wykonana z tytanu i zaprojektowana tak, aby zapewnić jak najłagodniejszy przepływ spalin. Zestaw Slip-On w połączeniu z zestawem Evolution Link-Pipe gwarantuje poprawę osiągów w M2 Competition / M2 CS. Zaawansowane prace inżynieryjne dały w rezultacie niepowtarzalną barwę dźwięku, znacząco odróżniającą się od fabrycznego odpowiednika – głębokie, rasowe brzmienie bez niepożądanych zakłóceń ani buczenia, niemal jak w samochodzie wyścigowym. Efekty akustyczne można modyfikować przy użyciu zaworów.

W skład zestawu wchodzi kontroler, pomagający zachować równowagę między sportowym brzmieniem, a komfortem. Dołączony jest też odbiornik oraz pilot (lub aplikacja), aby sterować zaworami.

W przypadku montażu zestawu Evolution Link-Pipe Akrapovic konieczna jest modyfikacja elektroniki silnika, aby zapobiec potencjalnym błędom i zapaleniu się kontrolki silnika Check Engine.

TEN PRODUKT NIE SPEŁNIA NORM EMISJI SPALIN, WYMAGANYCH PRZY JEŹDZIE NA DROGACH PUBLICZNYCH

E-BM/T/5

Product details

Marka pojazdu
BMW
Model
M2
Wersja
F87 Competition