Tytanowy układ wydechowy Slip-On Akrapovic BMW M2 Competition / M2 CS F87

zł20,044 NETTO (ceny bez podatku)
S-BM/T/3H

Product details

Marka pojazdu
BMW
Model
M2
Wersja
F87 Competition

Tytanowy układ wydechowy Slip-On Akrapovic pasujący do BMW M2 Competition F87N / BMW M2 CS F87N
Produkt pasuje zarówno do pojazdów wyposażonych w filtr cząstek stałych OPF jak i bez.
Dla BMW M2 CS OPF przewidziany jest produkt o numerze S-BM/T/26H

Wersja :
Quantity:

OPIS PRODUKTU

Układ wydechowy został opracowany dla BMW M2 Competition F87N / BMW M2 CS F87N, wyposażony w OPF/GPF, jednak pasuje też do wersji bez OPF. Certyfikat ECE obowiązuje tylko dla wersji z OPF/GPF.

Najnowszy pojazd BMW serii M to zdumiewający model, wyjątkowy, wyczynowy samochód, który może stać się jeszcze lepszy po zastosowaniu układu wydechowego Slip-On Akrapovic. Elementy wykonane są z tytanu – część z nich w odlewni w siedzibie Akrapovic – dzięki czemu masa całości jest mniejsza o 45%, a ponadto zestaw zapewnia większą moc i mniejsze podciśnienie. Inżynierowie Akrapovic udoskonalili także brzmienie, które nabrało sportowego charakteru, zwłaszcza przy średnich i wysokich obrotach, bez nieprzyjemnego buczenia. Dostępna jest również opcjonalna sekcja Evolution Link Pipe, która pomoże wznieść osiągi na jeszcze wyższy poziom. Karbonowe końcówki podkreślają wyczynowy potencjał całości, który można jeszcze bardziej uwydatnić, stosując karbonowe dyfuzory oraz nakładki na lusterka.

DOSTĘPNE OPCJE

Jest to zestaw typu plug-and-play i jego konstrukcja spełnia wymagania certyfikacyjne ECE.

Dostępny jest również opcjonalny Sound Kit Akrapovic (P-HF1177 dla BMW M2 Competition lub P-HF1385 dla BMW M2 CS). W przypadku zamontowania sekcji Evolution Link Pipe do wcześniej zamontowanego zestawu Slip-On, Sound Kit jest niepotrzebny, ponieważ specjalnie opracowany Sound Kit Akrapovic jest już dołączony do zestawu Evolution Link Pipe. Przy zastosowaniu opcji Sound Kit Akrapovic, homologacja ECE traci ważność.

Przy montażu zestawu Slip-On konieczne jest przycięcie fabrycznego układu wydechowego. Przed rozpoczęciem montażu należy dokładnie zapoznać się z instrukcją.

Certyfikat ECE nie obejmuje modelu M2 CS.

S-BM/T/3H

Product details

Marka pojazdu
BMW
Model
M2
Wersja
F87 Competition