Tytanowy układ wydechowy Slip-On Akrapovic BMW M3 G80 / M4 G82

zł23,073 NETTO (ceny bez podatku)
S-BM/T/21H
20 Items

Product details

Marka pojazdu
BMW
Model
M3, M4
Wersja
G80, G82 / G83

Tytanowy układ wydechowy Slip-On Akrapovic pasujący do BMW M3 G80 & BMW M4 G82 / G83. Produkt pasuje zarówno do pojazdów wyposażonych w filtr cząstek stałych OPF jak i bez.
UWAGA! Slip-On nie zawiera karbonowych końcówek układu wydechowego o numerze TP-CT/69 lub TP-CT/68 - te są kupowane oddzielnie!

Quantity:

OPIS PRODUKTU

Tytanowy układ wydechowy Akrapovič Slip-On Line | BMW M3 G80 & BMW M4 G82 / G83

Układ wydechowy Akrapovič Slip-On Line wykonany jest z wysokiej klasy lekkiego tytanu, posiada końcówki z ręcznie kładzionego włókna węglowego, jest lżejszy od fabrycznego odpowiednika aż o 35% i jest wyposażony w parę kolektorów wyprodukowanych w odlewni Akrapovič. Do zestawu dołączony jest specjalnie do tego zestawu opracowany sterownik, dzięki któremu kierowca doświadczy wszystkich walorów dźwiękowych wydechu. Brzmienie jest bogate przy spokojnej jeździe, natomiast przy bardziej dynamicznym operowaniu gazem M3/M4 nabiera bardziej sportowego charakteru. Wydech zapewnia doskonałe walory akustyczne w całym zakresie obrotów, od komfortowego pomruku do wysokich wyczynowych tonów. Dla koneserów nowatorskich rozwiązań estetycznych dostępne są końcówki ośmiokątne, wykonane z tytanu oraz karbonu; osoby o bardziej tradycyjnych gustach mogą wybrać klasyczny, okrągły wzór. 

Zestaw generuje przyrost mocy o 8 kW (10.9 KM) przy 6000 obr/min i momentu obrotowego o 13.9 Nm przy 5000 obr/min, co wykazały testy na hamowni w siedzibie Akrapovič w porównaniu do BMW M4 Competition z seryjnym układem wydechowym. Po instalacji nie jest konieczna aktualizacja map silnika. Zestaw pasuje zarówno do pojazdów z filtrem OPF, jak i bez niego, jednak certyfikat ECE jest ważny tylko w przypadku pojazdów wyposażonych w OPF.

Klienci, którzy zamierzają wykorzystywać pojazd na zamkniętych torach, mogą dokupić opcjonalne sekcje link-pipe oraz downpipe. Dostępna jest również dodatkowa opcja Sound Kit  Akrapovič. Należy pamiętać, że po zamontowaniu opcjonalnych sekcji link-pipe, downpipe, czy sterownika Sound Kit, certyfikat ECE dla tytanowego układu wydechowego Slip-On Line Akrapovič traci ważność. Kolejnym opcjonalnym komponentem jest ręcznie wykonany karbonowy dyfuzor tylny, który jeszcze bardziej podkreśli końcówki wydechu Akrapovič.

Układ wydechowy pasuje również do modeli xDrive, M3 Touring (G81), M4 (G83) Competition oraz wersji kabrio.

Tytanowy układ wydechowy Akrapovič Slip-On Line posiada certyfikat ECE dla pojazdów z filtrem OPF.

Zestaw karbonowych końcówek należy zamówić osobno, wybierając odpowiednią dla siebie wersję: ośmiokątną (TP-CT/69) lub okrągłą (TP-CT/68).

Dane techniczne:

moc +8 kW (10.9 KM) przy 6000 obr/min

moment obrotowy +13.9 Nm przy 5000 obr/min

waga -8.3 kg

S-BM/T/21H
20 Items

Product details

Marka pojazdu
BMW
Model
M3, M4
Wersja
G80, G82 / G83

You may like this products

Related Products