Układ wydechowy Cat-Back Borla Mustang GT 2018-2021 5.0 V8

zł10,975 NETTO (ceny bez podatku)
140742

Product details

Marka pojazdu
Ford
Model
Mustang
Wersja
VI

Układ wydechowy Cat-Back Borla pasujący do Ford Mustang GT 5.0 V8 2018-2023

Produkt występuje w dwóch wersjach głośności: S-Type oraz ATAK

Cztery wersje końcówek układu wydechowego do wyboru: Polerowane / Czarne / Karbonowe

System nie jest rekomendowany do wersji Cabrio

System z zaworami / klapami układu wydechowego! 

Rodzaj końcówek :
Wersja głośności :
Quantity:

UKŁAD WYDECHOWY CAT-BACK BORLA | FORD MUSTANG GT 5.0 V8 2018-2023

Zestaw pasuje do wersji Bullitt. NIE pasuje do wersji kabrio. Wykonany jest z 3-calowych rur i posiada sekcję łączącą X-pipe dla lepszych osiągów oraz poprawionego brzmienia. Wyposażony jest w zawory, umożliwiające zmniejszenie poziomu głośności. Harmonizer polifoniczny marki Borla dzięki opatentowanym elementom, wykonanym z rur o różnych średnicach i długościach, umożliwia uzyskanie różnorodnych tonów, które w harmonijnym połączeniu zapewniają czyste, bogate, pełne brzmienie tłumików Borla. Tłumiki odpowiednio modyfikują dźwięk zgodnie z rodzajem układu wydechowego – Touring, S-Type lub ATAK. W zestawie znajdują się końcówki ze stali nierdzewnej T-304 w kolorze chrom / czerń / karbon.

Wydechy Borla Cat-Back oraz Axle-Back posiadają opatentowaną wielordzeniową konstrukcję o prostym przelocie, która odblokowuje ukryty potencjał pojazdu. Zwiększona szybkość przepływu spalin poprawia osiągi, wrażenia z jazdy, spalanie oraz charakterystyczne brzmienie Borla, doceniane przez entuzjastów motoryzacji na całym świecie.

Każdy zestaw wykonany jest z najwyższej jakości stali nierdzewnej T-304 (znacznie lepszej od surowców serii T-400, np. T-409), aby zagwarantować najlepszą trwałość i wydajność. Ultrałagodne zagięcia, wykonane na giętarce trzpieniowej, dają maksymalny przepływ i moc, a precyzyjny proces produkcji, wykorzystujący technologię CNC, zapewnia idealne dopasowanie.

Co bardzo ważne, Borla obejmuje każdy zestaw gwarancją na milion mil. Tego właśnie można się spodziewać od najbardziej doświadczonej (i nagradzanej) marki układów wydechowych.

140742

Product details

Marka pojazdu
Ford
Model
Mustang
Wersja
VI