Tytanowy układ wydechowy Cat-Back COBB Subaru WRX 2022-2023

zł9,710 NETTO (ceny bez podatku)
516160

Product details

Marka pojazdu
Subaru
Model
WRX

Tytanowy układ wydechowy Cat-Back COBB pasujący do Subaru WRX 2022-2023

Quantity:

TYTANOWY UKŁAD WYDECHOWY COBB CAT-BACK | SUBARU WRX 2022-2023


Numer produktu: 516160

EMISJA SPALIN
Produkt nie ma wpływu na emisję spalin pojazdu.

OPIS
Tytanowy układ wydechowy cat-back marki COBB jest niezrównany pod względem jakości, wyglądu oraz działania. Rury i wytłaczane kołnierze wykonane są z tytanu klasy 1, a wieszaki mocujące z tytanu klasy 2, dzięki czemu całość jest bardzo odporna na korozję oraz uderzenia. Spawanie w osłonie gwarantuje wysokej jakości połączenia o wysokiej wytrzymałości dzięki eliminacji wszelkich zanieczyszczeń. Elementy posiadają złącza wsuwane, co daje duże zakresy regulacji.
Zestaw rozpoczyna się wytłaczanym tytanowym kołnierzem, który wykorzystuje fabryczną uszczelkę typu donut dla zagwarantowania prawidłowego i szczelnego połączenia. 3” rury przechodzą dalej w sekcję Y-pipe, która rozwidla się na dwie rury 2.5”, zakończone specjalnie opracowanymi tytanowymi tłumikami. Tłumiki posiadają konstrukcję o prostym przelocie z perfororanymi rurami wewnętrznymi oraz dwoma rurami wylotowymi 2.5”.
Tytanowe końcówki z niebieskim akcentem nadają ostatecznego szlifu i zapewniają możliwość regulacji. Każda końcówka łączy się z wylotem tłumika poprzez 2.5” złącze wsuwane, które przechodzi w skośnie ściętą 3.5” tytanową końcówkę zabarwioną na niebiesko. Każda końcówka jest opalana ręcznie, więc mogą być między nimi różnice.
Jeśli zamiast opalanych niebieskawych końcówek wolałbyś coś subtelniejszego, COBB oferuje wersję ze szczotkowanego tytanu 515145-NB do zakupienia oddzielnie.
Co najważniejsze, całość waży niewiele ponad 11 kg, czyli prawie 30% mniej od fabrycznego odpowiednika.

DLACZEGO?
Tytanowy układ wydechowy cat-back marki COBB do Subaru WRX 2022+ zapwewnia najwyższą jakość oraz doskonały wygląd. Nie ma tu żadnych kompromisów pod względem wagi, brzmienia, estetyki, czy jakości. Wszystko jest zapewnione – dlatego wydech COBB do VB WRX to produkt z najwyższej półki.

W SKRÓCIE
• tytanowy układ wydechowy cat-back do WRX 2022-2023
• konstrukcja z tytanu klasy 1 oraz 2, spawanego w osłonie
• lekki – całość waży zaledwie 11 kg
• ręcznie opalane końcówki tytanowe z logo COBB
• duży zakres regulacji dzięki łączeniom wsuwanym
• specjalnie opracowany tłumik o owalnym przekroju i prostym przelocie

516160

Product details

Marka pojazdu
Subaru
Model
WRX