Układ wydechowy Capristo Nissan Z RZ34

zł20,328 NETTO (ceny bez podatku)
02 NI 136 03 001

Product details

Marka pojazdu
Nissan
Model
Z
Wersja
RZ34
Układ wydechowy Capristo pasujący do Nissan Z RZ34
Quantity:

Układ wydechowy Capristo do Nissan Z (RZ34) – Układ wydechowy z zaworami, rurami zastępującymi tłumik środkowy oraz końcówkami w wersji karbonowej


**wykorzystuje fabryczne siłowniki**
Zestaw eliminuje tłumik centralny, zastępując go prostymi rurami. Końcówki dostępne są z nakładką zewnętrzną w wersji karbonowej (czarny połysk).
Wewnętrzne sekcje końcówek mają do wyboru trzy opcje: czarną, czerwoną oraz srebrną.
*Prosimy o podanie koloru wkładu przy składaniu zamówienia*
**UWAGA! Barwa powłoki anodowej może się zmieniać wraz z upływem czasu**

Zjawiskowy układ wydechowy CAPRISTO z zaworami do Nissana Z RZ34 łączy w sobie zalety produktów zarówno do użytku sportowego, jak i do codziennej jazdy: podczas dynamicznego przyspieszania generuje agresywne brzmienie, a przy spokojnej jeździe po mieście wydobywa z siebie bardziej subtelne dźwięki. Na niższych obrotach silnika zawory są zamknięte i całość pracuje na głębokich tonach, natomiast przy pełnym gazie i otwartych zaworach ujawnia się pełna symfonia silnika.

Takie rozwiązanie jest możliwe dzięki zastosowaniu próżniowo sterowanych klapek zaworów, które otwierają się i zamykają w zależności od warunków oraz stylu jazdy kierowcy.

Zawory wydechowe poruszają się w wyniku działania ciśnienia wstecznego i można je programować przy użyciu dołączonego modułu sterującego CES-3.
Możliwe są trzy tryby działania, wybierane przy użyciu pilota:
Cruise – klapy zaworów wydechu otwarte przy wysokich obrotach
Sport – klapy zaworów wydechu otwarte przy niższych obrotach i przy dynamicznym przyspieszaniu
Open – klapy zaworów wydechu otwarte przez cały czas

Tryby Cruise oraz Sport można indywidualnie zaprogramować dla konkretnych wartości dozwolonego ciśnienia wstecznego, aby określić, kiedy klapy mają się otworzyć. Takie rozwiązanie umożliwia sterowanie działaniem układu wydechowego w oparciu o preferencje każdego kierowcy.

Układy wydechowe CAPRISTO opracowuje się i produkuje z wykorzystaniem zaawansowanych technologii skanowania laserowego 3D, projektowania CAD, cyfrowego tworzenia prototypów oraz frezowania i gięcia trzpieniowego przy użyciu maszyn CNC w fabryce CAPRISTO w Niemczech. Każdy zestaw jest wykonany z wysokiej klasy stali nierdzewnej T309 (1.4828) i ręcznie polerowany na wysoki połysk. W wyniku intensywnych prac badawczych wybrano ten stop ze względu na jego właściwości związane z rezonansem akustycznym, a także niską wagę oraz wytrzymałość, które są bardzo podobne do stopów typu Inconel (stosowanych w F1).

Końcówki w wersji karbonowej / Wicrom z aluminiowymi, powlekanymi insertami wewnętrznymi.
Końcówki doskonale akcentują tylną dokładkę Twojego egzotycznego pojazdu. Dostępne są z sekcjami wewnętrznymi w kolorze czerwonym, czarnym, lub srebrnym.

WAŻNA INFORMACJA
*Zestaw montuje się bezpośrednio z wykorzystaniem fabrycznych punktów montażowych*
02 NI 136 03 001

Product details

Marka pojazdu
Nissan
Model
Z
Wersja
RZ34