IPD Plenum Porsche 911 997.2 Carrera 3.6 / Carrera S 3.8 DFI

zł4,235 NETTO (ceny bez podatku)
97482-3.6
2022-09-02

Product details

Marka pojazdu
Porsche
Model
911
Wersja
997.2

IPD Plenum pasujące do Porsche 911 997.2 Carrera 3.6 345HP 2009-2013 / Carrera S 3.8 355HP 2009-2013 Produkt występuje w dwóch wersjach: pod silnik 3.6 oraz 3.8

Wersja :
Quantity:

Układ bezpośredniego wtrysku paliwa Porsche (DFI) to całkowicie na nowo zaprojektowany system, zapewniający lepsze osiągi przy bardziej ekonomicznym zużyciu paliwa z zachowaniem norm emisji, a wszystko to dzięki optymalizacji mieszanki paliwowo-powietrznej w komorze spalania.

Pakiet Porsche DFI to precyzyjnie dostrojona maszyna tuningowa, w której trudno coś poprawić. Unikalna konstrukcja systemu stanowiła nie lada wyzwanie, ale i tym razem inżynierowie IPD stanęli na wysokości zadania i stworzyli produkt, który działa lepiej niż fabryczny odpowiednik, zachowując wysoki poziom niezawodności oraz wygody użytkowania.

Innowacyjne i rewolucyjne plenum IPD DFI wykorzystuje opatentowaną konstrukcję, opartą na kształcie litery „Y”, a także powiększoną powierzchnię, zapewniającą szybszy przepływ powietrza. Efektem są lepsze osiągi bez utraty mocy.


Plenum IPD do 997.2 Carrera 3.6 DFI to bezpośredni zamiennik fabrycznego odpowiednika, wykorzystujący wszystkie oryginalne mocowania, oraz pasujący do korpusu przepustnicy 82 mm.

Udoskonalona konstrukcja IPD zapewnia gładki przepływ powietrza bez zakłóceń, co bezpośrednio przekłada się na spełnienie oczekiwań każdego entuzjasty jazdy Porsche: imponujące przyrosty mocy oraz momentu obrotowego.

Plenum IPD DFI, dzięki swojej dobrze przemyślanej budowie, dodaje 14KM. W odróżnieniu od wcześniejszych modeli plenum, przeznaczonych do silników wolnossących, dających najlepsze przyrosty w średnim zakresie, ten produkt zapewnia najwyższe osiągi w zakresie od średnich wartości na obrotomierzu, aż do końca skali na czerwonym polu, bez żadnych spadków mocy.

Montaż plenum IPD DFI 3.6 jest względnie łatwy i może zostać wykonany przez uzdolnionych amatorów, ale IPD zaleca przeprowadzenie instalacji przez wykwalifikowanego i doświadczonego technika Porsche.


Plenum IPD do 997.2 Carrera S 3.8 DFI to bezpośredni zamiennik fabrycznego odpowiednika, wykorzystujący wszystkie oryginalne mocowania, oraz pasujący do korpusu przepustnicy 82mm.

Udoskonalona konstrukcja IPD zapewnia gładki przepływ powietrza bez zakłóceń, co bezpośrednio przekłada się na spełnienie oczekiwań każdego entuzjasty jazdy Porsche: imponujące przyrosty mocy oraz momentu obrotowego.

Plenum IPD DFI, dzięki swojej dobrze przemyślanej budowie, dodaje 15KM. W odróżnieniu od wcześniejszych modeli plenum, przeznaczonych do silników wolnossących, dających najlepsze przyrosty w średnim zakresie, ten produkt zapewnia najwyższe osiągi w zakresie od średnich wartości na obrotomierzu, aż do końca skali na czerwonym polu, bez żadnych spadków mocy.

Montaż plenum IPD DFI 3.8 jest względnie łatwy i może zostać wykonany przez uzdolnionych amatorów, ale IPD zaleca przeprowadzenie instalacji przez wykwalifikowanego i doświadczonego technika Porsche.

UWAGA: Wszystkie produkty IPD są projektowane i produkowane w sposób zapewniający poprawę osiągów w modelach Porsche, używanych wyłącznie na drogach publicznych. Wszystkie sekcje plenum IPD objęte są 2-letnią gwarancją producenta dla pierwotnego nabywcy, która zapewnia brak wad produkcyjnych oraz negatywnego wpływu na silnik pojazdu. Gwarancja na plenum IPD traci ważność, jeśli pojazd używany jest do jazdy poza drogami publicznymi oraz na torach wyścigowych.

Nie pasuje do modelu GTS.

97482-3.6
2022-09-02

Product details

Marka pojazdu
Porsche
Model
911
Wersja
997.2