IPD Plenum Porsche 911 991.1 Carrera 3.4 / Carrera S 3.8

zł4,244 NETTO (ceny bez podatku)
91482-3.4
2022-09-02

Product details

Marka pojazdu
Porsche
Model
911
Wersja
991.1

IPD Plenum pasujące do Porsche 911 991.1 Carrera 3.4 350HP / Carrera S 3.8 400HP
Produkt występuje w dwóch wersjach: pod silnik 3.4 oraz 3.8

Wersja :
Quantity:

991 Carrera to jedno z najatrakcyjniejszych Porsche, które w ostatnim czasie wyjechały z fabryki w Stuttgarcie. W kwestii mocy zaspokoi potrzeby większości użytkowników. Jednak w przypadku prawdziwego entuzjasty dynamicznej jazdy warto zastosować plenum IPD, które zapewni wrażenia z jazdy tym modelem na znacznie wyższym poziomie.

Silnik w modelu 991.1 niewiele się zmienił w stosunku do wersji z modelu 997.2 Carrera. Nadal obecna jest przepustnica 82 mm, dlatego nie ma osobnej wersji sportowego plenum IPD, ponieważ przepustnica 82 mm jest największą, jaką oferuje Porsche.

Przyrosty mocy sięgają +15KM, a momentu obrotowego +19Nm, i są najbardziej odczuwalne tam, gdzie są najbardziej potrzebne, czyli w średnim zakresie obrotów, podobnie jak w większości pojazdów z plenum IPD.
Plenum IPD przeznaczone do modelu 991.1 Carrera 3.4 to bezpośredni zamiennik fabrycznego elementu, wykorzystujący wszystkie oryginalne elementy mocujące oraz przepustnicę 82 mm.

Udoskonalona konstrukcja IPD zapewnia szybszy przepływ większej ilości powietrza, co bezpośrednio przekłada się na to, czego oczekuje każdy entuzjasta jazdy Porsche: imponujące przyrosty mocy oraz momentu obrotowego.

Plenum IPD, dzięki swojej dobrze przemyślanej budowie, dodaje 14KM. W odróżnieniu od wcześniejszych modeli plenum, przeznaczonych do silników wolnossących, dających najlepsze przyrosty w średnim zakresie, ten produkt zapewnia lepsze osiągi w zakresie od średnich wartości na obrotomierzu, aż do końca skali na czerwonym polu, bez żadnych spadków mocy.


Plenum IPD przeznaczone do modelu 991.1 Carrera S 3.8 to bezpośredni zamiennik fabrycznego elementu, wykorzystujący wszystkie oryginalne elementy mocujące oraz przepustnicę 82mm.

Udoskonalona konstrukcja IPD zapewnia gładki przepływ powietrza bez zakłóceń, co bezpośrednio przekłada się na to, czego oczekuje każdy entuzjasta jazdy Porsche: imponujące przyrosty mocy oraz momentu obrotowego.

Plenum IPD, dzięki swojej dobrze przemyślanej budowie, dodaje 15KM. W odróżnieniu od wcześniejszych modeli plenum, przeznaczonych do silników wolnossących, dających najlepsze przyrosty w średnim zakresie, ten produkt zapewnia najwyższe osiągi w zakresie od średnich wartości na obrotomierzu, aż do końca skali na czerwonym polu, bez żadnych spadków mocy.


UWAGA: Wszystkie produkty IPD są projektowane i produkowane w sposób zapewniający poprawę osiągów w modelach Porsche, używanych wyłącznie na drogach publicznych. Wszystkie sekcje plenum IPD objęte są 2-letnią gwarancją producenta dla pierwotnego nabywcy, która zapewnia brak wad produkcyjnych oraz negatywnego wpływu na silnik pojazdu. Gwarancja na plenum IPD traci ważność, jeśli pojazd używany jest do jazdy poza drogami publicznymi oraz na torach wyścigowych.

Nie pasuje do modelu GTS.

91482-3.4
2022-09-02

Product details

Marka pojazdu
Porsche
Model
911
Wersja
991.1