Karbonowy dyfuzor Seibon Carbon MB-Style VW Golf 7 GTI

zł4,606 NETTO (ceny bez podatku)
RL18VWG7-MB

Product details

Marka pojazdu
Volkswagen
Model
Golf
Wersja
7 GTi

Karbonowy dyfuzor Seibon Carbon MB-Style pasujący do Volkswagen Golf 7 GTI 2018-2021

Quantity:

Opis produktu:

Karbonowy dyfuzor firmy Seibon Carbon nie posiada powłoki zabezpieczającej przed promieniowanie UV. Zaleca się dodatkowo zabezpieczyć taką powierzchnię bezbarwną folią lub specjalną powłoką!

Opis firmy:

Wszystkie produkty firmy Seibon Carbon są wykonywane ręcznie przy użyciu wyłącznie najlepszych materiałów. Zespół produkcyjny oferuje najwyższą jakość wykonania z ponad 15-letnim doświadczeniem w pracy z włóknem węglowym.

Każdy element ma spójny wzór splotu. Procesy produkcyjne pozwalają na wyjątkowy stosunek włókna do żywicy, tworząc wysoką sztywność produktu, która prowadzi również do dodatkowej wytrzymałości. Aby uzyskać zachwycające wykończenie, produkty są powlekane błyszczącą, przeźroczystą powłoką, która nie odpryskuje ani nie łuszczy się. Skrupulatnie sprawdzane są wszystkie komponenty abyś mógł się cieszyć spokojem ducha z każdym produktem Seibon Carbon.
Specjalnością firmy jest tworzenie produktów zorientowanych na wydajność, które pomagają zrzucić zbędne kilogramy bez poświęcania stylu. Wyścig po wyścigu, produkty Seibon okazały się tak mocne, jak ambicja kierowcy, by wygrywać, dzięki czemu Seibon Carbon jest preferowaną marką wśród kierowców wyścigowych.

RL18VWG7-MB

Product details

Marka pojazdu
Volkswagen
Model
Golf
Wersja
7 GTi