Karbonowa klapa Seibon Carbon OEM-Style VW Golf 7 / GTI / R

zł6,602 NETTO (ceny bez podatku)
TL12VWG7

Product details

Marka pojazdu
Volkswagen
Model
Golf
Wersja
7, 7 GTi, 7R

Karbonowa klapa Seibon Carbon OEM-Style pasująca do Volkswagen Golf 7 / Volkswagen 7 GTI / Volkswagen 7R 2015-2021

Quantity:

Opis produktu:

Karbonowa klapa firmy Seibon Carbon nie posiada powłoki zabezpieczającej przed promieniowanie UV. Zaleca się dodatkowo zabezpieczyć taką powierzchnię bezbarwną folią lub specjalną powłoką!

Opis firmy:

Wszystkie produkty firmy Seibon Carbon są wykonywane ręcznie przy użyciu wyłącznie najlepszych materiałów. Zespół produkcyjny oferuje najwyższą jakość wykonania z ponad 15-letnim doświadczeniem w pracy z włóknem węglowym.

Każdy element ma spójny wzór splotu. Procesy produkcyjne pozwalają na wyjątkowy stosunek włókna do żywicy, tworząc wysoką sztywność produktu, która prowadzi również do dodatkowej wytrzymałości. Aby uzyskać zachwycające wykończenie, produkty są powlekane błyszczącą, przeźroczystą powłoką, która nie odpryskuje ani nie łuszczy się. Skrupulatnie sprawdzane są wszystkie komponenty abyś mógł się cieszyć spokojem ducha z każdym produktem Seibon Carbon.
Specjalnością firmy jest tworzenie produktów zorientowanych na wydajność, które pomagają zrzucić zbędne kilogramy bez poświęcania stylu. Wyścig po wyścigu, produkty Seibon okazały się tak mocne, jak ambicja kierowcy, by wygrywać, dzięki czemu Seibon Carbon jest preferowaną marką wśród kierowców wyścigowych.

TL12VWG7

Product details

Marka pojazdu
Volkswagen
Model
Golf
Wersja
7, 7 GTi, 7R