Karbonowa maska Seibon Carbon DV-Style VW Golf 7 / GTI / R

zł6,592 NETTO (ceny bez podatku)
HD12VWG7-DV

Product details

Marka pojazdu
Volkswagen
Model
Golf
Wersja
7, 7 GTi, 7R
Karbonowa maska Seibon Carbon DV-Style pasująca do Volkswagen Golf 7 / Volkswagen 7 GTI / Volkswagen 7R 2015-2021
Quantity:

Opis produktu:

Produkty firmy Seibon Carbon nie posiadają powłoki zabezpieczającej przed promieniowanie UV. Zaleca się dodatkowo zabezpieczyć taką powierzchnię bezbarwną folią lub specjalną powłoką!
Dodatkowe zapinki na maskę są wymagane!

Opis firmy:

Wszystkie produkty firmy Seibon Carbon są wykonywane ręcznie przy użyciu wyłącznie najlepszych materiałów. Zespół produkcyjny oferuje najwyższą jakość wykonania z ponad 15-letnim doświadczeniem w pracy z włóknem węglowym.

Każdy element ma spójny wzór splotu. Procesy produkcyjne pozwalają na wyjątkowy stosunek włókna do żywicy, tworząc wysoką sztywność produktu, która prowadzi również do dodatkowej wytrzymałości. Aby uzyskać zachwycające wykończenie, produkty są powlekane błyszczącą, przeźroczystą powłoką, która nie odpryskuje ani nie łuszczy się. Skrupulatnie sprawdzane są wszystkie komponenty abyś mógł się cieszyć spokojem ducha z każdym produktem Seibon Carbon.
Specjalnością firmy jest tworzenie produktów zorientowanych na wydajność, które pomagają zrzucić zbędne kilogramy bez poświęcania stylu. Wyścig po wyścigu, produkty Seibon okazały się tak mocne, jak ambicja kierowcy, by wygrywać, dzięki czemu Seibon Carbon jest preferowaną marką wśród kierowców wyścigowych.
HD12VWG7-DV

Product details

Marka pojazdu
Volkswagen
Model
Golf
Wersja
7, 7 GTi, 7R