Karbonowy grill Vorsteiner BMW M3 G80 / BMW M4 G82

zł5,787 NETTO (ceny bez podatku)
BMV3005

Product details

Marka pojazdu
BMW
Model
M3, M4
Wersja
G80, G82 / G83

Karbonowy grill / nerki / atrapa Vorsteiner VRS AERO pasująca do BMW M3 G80 & BMW M4 G82 / G83

Quantity:

SPORTOWY KARBONOWY GRILL PRZEDNI VORSTEINER | BMW G8X M3 | M4

Ręcznie wykonane komponenty z najwyższej jakości włókna węglowego do luksusowych niemieckich pojazdów.
Sportowy karbonowy grill przedni do BMW G8X M3/M4 jest w pełni kompatybilny zarówno z czujnikami systemu aktywnego tempomatu – ACC (Active Cruise Control), jak i czujnikami systemu parkowania – PDC (Park Distance Control). Produkt jest dostępny z opcjonalną siatką.

Gwarancja

Przy odpowiedniej staranności, profesjonalnej instalacji i założeniu rozsądnego użytkowania na drogach publicznych i autostradach, kute felgi Vorsteiner Flow posiadają dożywotnią gwarancję na wady producenta i wady konstrukcyjne. Ponadto Vorsteiner oferuje pełną 2-letnią gwarancję kosmetyczną na fabrycznie pomalowane wykończenie.

Wszystkie roszczenia gwarancyjne będą ograniczone do naprawy lub wymiany produktu według uznania Vorsteiner i nie obejmują zwrotu kosztów związanych z robocizną, wysyłką, transportem lub utratą użytkowania. Reklamacje będą przyjmowane wyłącznie z dowodem zakupu z datą i muszą być przetwarzane przez oryginalnego dealera lub dystrybutora, u którego felgi zostały zakupione i zainstalowane. Gwarancja jest ważna tylko dla pierwotnego nabywcy, a wymieniony produkt lotniczy musi zostać zainstalowany przez autoryzowanego dealera firmy Vorsteiner. Nie próbuj samodzielnie instalować elementu.

BMV3005

Product details

Marka pojazdu
BMW
Model
M3, M4
Wersja
G80, G82 / G83