Przedni zderzak karbonowy Vorsteiner BMW M3 G80 / M4 G82

zł22,075 NETTO (ceny bez podatku)
BMV3310

Product details

Marka pojazdu
BMW
Model
M3, M4
Wersja
G80, G82 / G83

Przedni zderzak karbonowy Vorsteiner pasujący do BMW M3 G80 & BMW M4 G82 / G83

Quantity:

Przekraczając granice. Przedstawiamy serię GTS-V.W roku 2005 model M3 E92 był kluczowym pojazdem w linii produktów marki Vorsteiner. Minęło 18 lat i obecnie mamy generację G8X M3 & M4. Jej wyrazista, charakterystyczna stylistyka wzbudza spolaryzowane emocje, dlatego marka Vorsteiner postanowiła wrócić do korzeni i zająć się tym kultowym autem.

Seria GTS-V do M3/M4 reprezentuje najnowsze osiągnięcia w maksymalizowaniu wydajności, projektowaniu oraz produkcji dzięki koncentracji na zapewnieniu najwyższej skuteczności chłodzenia, udoskonaleniu właściwości aerodynamicznych, oraz zachowaniu minimalnej wagi.

Najbardziej rzucającą się w oczy innowacją jest zastosowanie całkowicie nowych nerek grilla oraz pokrywy zderzaka. Takie rozwiązanie zwiększa przepływ powietrza do chłodnic oraz zapewnia lepszy docisk przodu pojazdu do podłoża.

Nowa definicja doskonałości.


Elementy karbonowe Vorsteiner produkowane są przy użyciu najnowocześniejszego systemu autoklawów, wykorzystującego technologię kosmiczną. Dzięki temu uzyskuje się niezrównaną sztywność, wytrzymałość oraz estetykę komponentów aerodynamicznych. Vorsteiner wyróżnia się na tle innych pod względem zastosowanego materiału – włókna węglowego wstępnie impregnowanego żywicą i formowanego próżniowo – zapewniającego o 20-30% sztywniejszą i wytrzymalszą konstrukcję w porównaniu do włókna kładzionego na mokro.

Zastosowana technologia znacznie redukuje procent odrzutów produkcyjnych, co przekłada się na szybszą realizację zamówień. Vorsteiner stosuje połączenie jednokierunkowego włókna węglowego o splocie 1x1 oraz 2x2, aby uzyskać minimalną wagę przy optymalnej sztywności i wytrzymałości. Formowanie próżniowe usuwa nadmiar żywicy, redukując w ten sposób zbędny ciężar z zachowaniem sztywności strukturalnej. Ten proces zapewnia znacznie lepszą kontrolę nad dopasowaniem i jakością wykończenia – możesz być pewny, że elementy idealnie zgrają się z krawędziami i linią karoserii.

BMV3310

Product details

Marka pojazdu
BMW
Model
M3, M4
Wersja
G80, G82 / G83