Zdjęcie 1
Nowy
  • Zdjęcie 1
  • Zdjęcie 2
  • Zdjęcie 3

Układ wydechowy AWE-Tuning 0FG Ford F-150 V8 2015+

5 277 zł NETTO (ceny bez podatku)
3015-22066
2023-03-10
20 Przedmioty

Szczegóły produktu

Marka pojazdu
Ford
Model
F150
Wersja
---
Układ wydechowy AWE-Tuning 0FG pasujący do Ford F-150 V8 2015+
Dwie wersje układu wydechowego do wyboru: z wyjściem na jedną stronę 4.5" oraz z wyjściem na dwie strony 5"
Rodzaj końcówek :
Wersja wydechu :
Ilość:

UKŁAD WYDECHOWY AWE-TUNING 0FG | FORD F-150 V8 2015+Porcja agresji dla F-150. Przedstawiamy układ wydechowy AWE 0FG do modelu Ford F-150 2015+

MOCNY. GŁOŚNY. BEZKOMPROMISOWY.Wydechy AWE 0FG do F-150 V8 2015+ są już dostępne. Najbardziej dopracowana linia układów wydechowych do modelu F-150 V8 2015+. Modułowa konstrukcja, precyzyjne dopasowanie, technologia eliminująca niepożądane drgania, a także najwyższej jakości surowce dają w rezultacie wszechstronne produkty dla najbardziej lubianego pick-upa na świecie. Wszystko jest w całości produkowane w USA.
• zaprojektowany, opracowany i wykonany w siedzibie AWE w USA
• wyposażony w opatentowane rozwiązanie AWE do redukcji niepożądanych drgań – 180 Technology
• dostępne opcje: dwie końcówki po jednej stronie z boku pojazdu, dwie osobne końcówki po obu stronach z boku lub z tyłu pojazdu
• wersje z końcówkami po obu stronach pojazdu posiadają wymienne sekcje wylotowe, umożliwiające umieszczenie końcówek po bokach lub z tyłu pojazdu
• końcówki z podwójnymi ściankami: 5-calowe proste (dla 2 osobnych wylotów z tyłu lub po bokach) oraz 4.5-calowe skośne (dla 1 wspólnego wylotu z boku pojazdu) dostępne w kolorze czarnym lub srebrnym
• ręcznie wykonany z rur giętych trzpieniowo w technologii CNC
• rury o grubości ścianki 0.065” wykonane z amerykańskiej stali nierdzewnej T304L
• bezpośredni zamiennik montowany w miejsce fabrycznego
• dostosuj brzmienie – sportowe sekcje środkowe dostępne w wersji rezonowanej i nierezonowanej
• mniej oznacza więcej: prosty, niezakłócony przepływ dla maksymalnych osiągów
• gwarancja idealnego dopasowania
• gwarancja prawidłowego działania kontrolki silnika
• dożywotnia gwarancja na układ wydechowy

Wydech 0FG:


Wydech 0FG to mocna konstrukcja z 3-calowych rur ze stali nierdzewnej T304L, dołączana do sekcji środkowej fabrycznego układu wydechowego. Dzięki prostemu przelotowi zapewnia optymalny przepływ spalin. Zestaw posiada opatentowany tłumik 180 Technology, redukujący niepożądane drgania, dzięki czemu brzmienie jest jedyne w swoim rodzaju – wyrafinowane i agresywne, zapewniające komfort w kabinie nawet przy dużych prędkościach.

Idealny dźwięk dzięki opcji 180 Technology od AWE


Po wydostaniu się z silnika F-150 spaliny wpływają do rezonatora AWE Tuning 180 Technology i przechodzą przez strategicznie rozmieszczone otwory do komory rozprężnej. Fale dźwiękowe, przenoszone przez gazy, odbijają się od ścianek komory. Dzięki odpowiedniemu rozmieszczeniu otworów w jej wnętrzu oraz precyzyjnemu dobraniu jej wielkości, można dokładnie określić, kiedy fale przedostają się dalej. Ściśle określony moment ich wejścia do głównego strumienia spalin gwarantuje przesunięcie fazy o 180 stopni, co niweluje wszelkie problematyczne częstotliwości.

Ważna informacja o dopasowaniu wydechu 0FG (prosimy przeczytać): Układ wydechowy AWE 0FG do modelu F-150 2015+ pasuje do wersji Regular Cab, SuperCab oraz Super Crew - do wszystkich opcji kabin, rozstawu osi oraz konfiguracji.
Wyjście na jedną stronę:
Wydech 0FG z jednym wyjściem posiada dwie skośne 4.5-calowe końcówki, umieszczone za tylnym kołem po stronie pasażera. Regulacja na sekcji wylotowej umożliwia ustawienie końcówek pod odpowiednim kątem według preferencji (nam podoba się ułożenie równoległe do podłoża). Końcówki dostępne są w wersji polerowanej oraz czarnej i posiadają logo AWE. Uwaga: każda końcówka jest regulowana, co umożliwia umieszczenie jej na pożądanej głębokości w stosunku do zderzaka.

Wyjście na dwie strony:
Wydech 0FG z wyjściem na dwie strony umożliwia wymienne stosowanie dwóch konfiguracji – dwie proste końcówki wychodzące albo bezpośrednio z tyłu pojazdu po obu stronach, albo po bokach tuż za tylnymi kołami. Każdy zestaw z dwoma wylotami zawiera obie wersje sekcji wylotowych oraz dwie proste, 5-calowe końcówki o podwójnych ściankach w wykończeniu polerowanym lub czarnym z logo AWE. Uwaga: każda końcówka jest regulowana, co umożliwia umieszczenie jej na pożądanej głębokości w stosunku do zderzaka. Zawartość zestawu 0FG
Kompletny układ wydechowy z jednym wyjściem lub dwoma, dwie końcówki o podwójnych ściankach w wybranym wykończeniu oraz wszelkie niezbędne elementy montażowe i adaptery.

Sportowe sekcje środkowe:
< Chcesz uzyskać nieco głośniejszy dźwięk? Dobrze, tak trzymać! Pozbądź się fabrycznego przedniego rezonatora i zamień swój wydech 0FG w wersję cat-back z 3-calową sportową sekcją środkową o prostym przelocie, dostępną w wersji rezonowanej oraz nierezonowanej.

Obie wersje sekcji środkowej zwiększają głośność wydechu 0FG. Chcesz więcej dzikiej agresji Wybierz wersję nierezonowaną. Jeśli chcesz agresji w bardziej wyrafinowanym wydaniu, nieco głośniejszej od opcji bazowej, załóż wersję z rezonatorem.

Ważne informacje o dopasowaniu sekcji środkowej (prosimy przeczytać):
W każdym zestawie sportowej sekcji środkowej znajduje się adapter do pojazdów z różnymi rozstawami osi. Nie potwierdzono dopasowania tego produktu do modeli F-150 z rozstawem osi 3106 mm (wersja Regular Cab)
3015-22066
2023-03-10
20 Przedmioty

Szczegóły produktu

Marka pojazdu
Ford
Model
F150
Wersja
---