Wybór pojazdu

Główna

Filtr powietrza BMC AUDI RS3 8V Powiększ

Filtr powietrza BMC AUDI RS3 8V

FB887/20

Nowy

BMC to włoski Producent najwyższej jakości sportowych filtrów powietrza z jakością OE. Filtry BMC są wielokrotnego użytku, więc cieszyć się nim można przez wiele lat bez konieczności ich wymiany.
Seryjnie montowane są w wielu najwyższej jakości autach takich jak Mercedes SL 65 Black Edition, BMW CSL M3, Lamborghini 

Więcej szczegółów

5 Sztuk

410,00 zł

Więcej informacji

BMC to włoski Producent najwyższej jakości sportowych filtrów powietrza z jakością OE. Filtry BMC są wielokrotnego użytku, więc cieszyć się nim można przez wiele lat bez konieczności ich wymiany.
Seryjnie montowane są w wielu najwyższej jakości autach takich jak Mercedes SL 65 Black Edition, BMW CSL M3, Lamborghini Supertrofeo, Fiat 500 Abarth.

Filtry BMC są wielokrotnego użytku a dzięki wysokoprzepływowym właściwościom powoduje dodatkowo zwiększenie mocy w samochodzie.

 
Materiał filtracyjny zastosowany w produktach BMC to specjalna  bawełna nasączona odpowiednim olejkiem przechwytującym najmniejsze zanieczyszczenia. Filtr składa się z kilku warstw tej bawełny umieszczonych między dwiema powłokami metalowej siatki. Całość jest pofałdowana w celu zwiększenia powierzchni filtracyjnej.
 
Filtry BMC są wielorazowego użytku, dzięki czemu możesz cieszyć się ich doskonałymi parametrami przez wiele lat bez potrzeby wymiany na nowy. Filtr należy czyścić co około 10 000km za pomocą specjalnie do tego celu polecanych środków z oferty BMC. Dzięki odpowiedniej pielęgnacji filtr utrzymuje swoje doskonałe zdolności filtracyjne i pozwala na oszczędności.
 
Firma BMC kładzie duży nacisk na jakość swoich produktów. W laboratoriach przeprowadzane są bardzo rygorystyczne i kompleksowe testy. Produkty BMC są konstruowane tak, aby spełniały międzynarodowe normy ISO 5011. Są stosowane również jako wyposażenie OE w wielu modelach aut i motocykli. Ten fakt, w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie motoryzacji, sportów motorowych, aeronautyki, żeglugi morskiej i przemysłu sprawia, że filtry BMC są produktami z najwyższej półki jakościowej dostępnymi na rynku.


Procedura czyszczenia filtra BMC została pokazana na poniższym filmie:

10 inne produkty w tej kategorii: