Wybór pojazdu

Główna

Racechip BLACK GTS RS3 8V

BLACK_GTS

Nowy

Zastosowanie nowej technologii w produkcji płyty drukowanej w BLACK GTS pozwoliło na rozwój tego urządzenia poprzez dodanie nowych elementów, szybszych, lepszych i przygotowanie ich do pracy z coraz to nowszymi modelami samochodów. Kierowcy będą mogli odkryć nową moc swojego samochodu, której jeszcze nigdy wcześniej nie odczuli.

Więcej szczegółów

98 Sztuk

3 099,00 zł

Więcej informacji

RACECHIP GTS Black

AUDI RS3 8V

Podzespoły i oprogramowanie: Zastosowanie nowej technologii w produkcji płyty drukowanej w BLACK GTS pozwoliło na rozwój tego urządzenia poprzez dodanie nowych elementów, szybszych, lepszych i przygotowanie ich do pracy z coraz to nowszymi modelami samochodów. Kierowcy będą mogli odkryć nową moc swojego samochodu, której jeszcze nigdy wcześniej nie odczuli.

Zmienne mapy: GTS Black został wyposażony w 7 różnych map tuningowych, które mogą być przełączane za pomocą wbudowanych przycisków na wyświetlaczu. Mapy zostały przygotowane w taki sposób, aby dopasować się do trybu jazdy każdego użytkownika ( od spokojnej miejskiej jazdy aż po torowe szaleństwo ).


Wyświetlacz funkcyjny: W modelu BLACK GTS wprowadzono prosty interfejs, za pomocą którego użytkownik ma możliwość sterowania mapami za pomocą przycisków na obudowie lub za pomocą aplikacji w smartphonie ( Android & iOS ) i wyświetlenie obecnie używanej mapy na wyświetlaczu zewnętrznym urządzenia.

Czujnik rozgrzanego silnika: Wbudowana czujnik rozgrzanego silnika pozwala na zabezpieczenie silnika przed podaniem maksymalnych parametrów na "zimnym" silniku. Urządzenie będzie mogło działać na 100% swoich możliwosci tylko wtedy, gdy silnik osiągnie swoją optymalną temeperaturę pracy.

Gwarancja: Racechip ofertuje dla tego produktu aż 5 lat gwarancji! To znaczy, że jest pewny jakości komponentów z których został wyprodukowany.Realna moc: Posiadamy własną hamownie MAHA LPS3000 4x4, dzięki czemu mamy możliwość zmierzenia parametrów zarówno seryjnych jak i tych po modyfikacji. Poniżej przedstawiamy wykres:10 inne produkty w tej kategorii: