Wybór pojazdu

Główna

Nowy Racechip XLR RS3 8V Powiększ

Racechip XLR AUDI

XLR_AUDI

Nowy

Opracowaliśmy RaceChip XLR, aby poprawić czas reakcji na drodze. Nasz innowacyjny system modyfikacji przepustnicy umożliwia dopasowanie reakcji silnika do Twoich preferencji – do wyboru jest 7 trybów. Znów zakochasz się w swoim aucie – obiecujemy. 

Więcej szczegółów

98 Sztuk

1 049,00 zł

Więcej informacji

RaceChip XLR

Maksymalna przyjemność z jazdy

dzięki szybszej reakcji przepustnicy

Popraw działanie przepustnicy z modyfikacją XLR – irytujące opóźnienie reakcji to już przeszłość. Modyfikacja przepustnicy XLR oferuje całkiem nową jakość jazdy na 7 różnych poziomach – do wyboru przez aplikację lub sterownik. Zainteresowany?

RaceChip XLR – dynamika jazdy, jaką lubisz

Opracowaliśmy RaceChip XLR, aby poprawić czas reakcji na drodze. Nasz innowacyjny system modyfikacji przepustnicy umożliwia dopasowanie reakcji silnika do Twoich preferencji – do wyboru jest 7 trybów. Znów zakochasz się w swoim aucie – obiecujemy. RaceChip XLR nie wpływa na osiągi silnika, ale pozwala lepiej je wykorzystać. Poczuj wyraźnie szybszą reakcję – bez frustrującego oczekiwania, aż auto przestanie myśleć i zacznie działać. Co ważne, montaż jest bardzo łatwy i nie wymaga żadnej specjalistycznej wiedzy. Wypróbuj XLR już dziś! Wiele argumentów przemawia za RaceChip XLR:

 •          Szybsza reakcja przepustnicy
 •          7 różnych trybów
 •          Nie wymaga oficjalnych pozwoleń
 •          Doskonałe dopełnienie chiptuningu
 •          Łatwy montaż

Innowacyjna modyfikacja XLR

Brainbox – centrum sterowania

Brainbox monitoruje i kontroluje wszystkie procesy, optymalizujące działanie przepustnicy.

Zawarty w każdym zestawie

Pierwsza opcja sterowania: kontroler

RaceChip XLR umożliwia sterowanie konwencjonalne przy pomocy kontrolera, połączonego kablem z modułem Brainbox. Przy jego pomocy kierowca może wybrać pożądany tryb w każdej chwili.

 •          7 różnych trybów
 •          Szybka, intuicyjna obsługa
 •          Wyświetlacz LED

 

Zawarty w zestawie: Brainbox + kontroler

Druga opcja sterowania: aplikacja

RaceChip oferuje opcję sterowania modułem XLR bezpośrednio przez aplikację RaceChip, uruchomioną na telefonie. Komunikacja między telefonem a modułem odbywa się przez Bluetooth.

 •          7 różnych trybów
 •          Szybka, intuicyjna obsługa
 •          Bezprzewodowe sterowanie trybami
 •          Aplikacja obsługuje również chiptuning
 •          Automatyczne aktualizacje oprogramowania

 

Zawarty w zestawie: Brainbox + kontroler + sterowanie aplikacją

 

 

 

 

7 trybów z różną charakterystyką jazdy

Jak działa RaceChip XLR?

RaceChip XLR montuje się pomiędzy czujnikiem pedału gazu, a modułem sterującym silnika. W zależności od wybranego trybu, XLR wzmacnia lub redukuje sygnały, wysyłane przez czujnik pedału gazu, zgodnie z charakterystyką, zaprogramowaną przez naszych inżynierów. W rezultacie możesz wybrać, jak samochód zareaguje na wciśnięcie gazu.

2 tryby Sport (S, S+) oraz Race (R, R+) przyspieszają reakcję przepustnicy, dając efekt auta sportowego. 2 tryby Eco (E, E+) z kolei wydłużają czas reakcji silnika. Dzięki temu spada zużycie paliwa podczas jazdy w korku czy na autostradzie. Jeśli chcesz powrócić do konfiguracji fabrycznej, wystarczy wybrać tryb N. RaceChip XLR jest dostępny dla każdego samochodu z elektroniczną przepustnicą, nie ważne, czy to wersja wolnossąca, doładowana, turbodoładowana, hybrydowa, czy elektryczna.

 

UWAGA - PRZY ZAMÓWIENIU PROSIMY O INFORMACJĘ - DO JAKIEGO KONRETNEGO MODELU SAMOCHODU I SILNIKA MA BYĆ ZAPROGRAMOWANY TEN MODUŁ !

10 inne produkty w tej kategorii: