New

Układ wydechowy Cat-Back SwitchPath AWE-Tuning Audi RS6 / RS7 C8

zł23,966 NETTO (ceny bez podatku)
3025-33776
20 Items

Product details

Marka pojazdu
Audi
Model
RS6, RS7
Wersja
C8

Układ wydechowy Cat-Back SwitchPath AWE-Tuning pasujący do Audi RS6 C8 Avant / Audi RS7 Sportback C8

Quantity:

UKŁAD WYDECHOWY AWE SWITCHPATH | AUDI RS6 C8 AVANT / AUDI RS7 C8 SPORTBACK


Numer produktu: 3025-33776

• układ wydechowy Cat-Back z dwoma rurami 3”
• unikalna konstrukcja SwitchPath z opatentowaną technologią redukującą niepożądane drgania – 180 Technology
• owal wzbudza respekt: specjalnie opracowana paraboliczna konstrukcja ReflecTip umożliwia kierowcy usłyszenie doskonałego brzmienia
• przyrosty zmierzone na hamowni: +8 KM oraz +19 Nm na kołach
• zachowuje fabryczną funkcjonalność zaworów za pośrednictwem MMI oraz Drive Select
• sekcje downpipe za katalizatorami posiadają kołnierze o fabrycznym kształcie oraz wytrzymałe sekcje elastyczne, absorbujące drgania silnika
• niezależne uchwyty końcówek utrzymują je solidnie w zderzaku z wykorzystaniem fabrycznych punktów montażowych
• miej oznacza więcej: prosty, niezakłócony przepływ dla maksymalnych osiągów i brzmienia
• opracowany, zaprojektowany i wykonany w siedzibie AWE w USA
• pasuje do modeli z opcją skrętnych kół tylnych, oraz bez niej
• przykręcany w miejsce fabrycznego, nie wymaga cięcia
• gwarancja idealnego dopasowania
• gwarancja prawidłowego działania kontrolki silnika
• dożywotnia gwarancja na układ wydechowy

LEGENDARNE BRZMIENIE
Brak niepożądanych wibracji, minimalne zagięcia, maksymalny przepływ oraz sterowanie jednym przyciskiem. Wydech SwitchPath składa się z 3-calowych rur ze stali nierdzewnej T304L oraz specjalnie opracowanego rezonatora centralnego o prostym przelocie, wyposażonego w opatentowane rozwiązanie AWE, redukujące problematyczne częstotliwości – 180 Technology – i dostosowane do silnika 4.0TT.

Wydech SwitchPath zachowuje i wykorzystuje fabryczną funkcjonalność zaworów, działając zgodnie z sygnałami, płynącymi z MMI oraz Drive Select, aby określić tryb pracy – dokładnie tak, jak w konfiguracji fabrycznej.

Jazda z zamkniętymi zaworami:
Przy zamkniętych zaworach wydech SwitchPath generuje wyrafinowany, stonowany dźwięk – bez metalicznych odgłosów przy dodawaniu gazu. Podczas spokojnej jazdy po autostradzie poziom głośności w kabinie jest podobny do tego w wersji seryjnej, a dzięki rezonatorowi 180 Technology nie ma żadnych nieprzyjemnych wibracji. Wydech również idealnie reaguje na polecenia, docierające przez Drive Select – jeśli wciśniesz mocno gaz przy delikatnej jeździe, samochód zachowa się tak, jak w konfiguracji fabrycznej.

Jazda z otwartymi zaworami:
Otwórz zawory i uwolnij ryk 4.0TT. Tryb Dynamic wykazuje skrajny kontrast w działaniu w porównaniu do trybów Comfort (z zamkniętymi zaworami). Brzmienie jest mocne, czyste i agresywne. Rezonator 180 Technology w centralnej części zestawu eliminuje nieprzyjemne drgania, pozwalając jednocześnie na pełną artykulacjię dzikiego wrzasku RS6.

Idealny dźwięk dzięki opcji 180 Technology od AWE
Po wydostaniu się z silnika 4.0TT spaliny wpływają do rezonatora AWE Tuning 180 Technology i przechodzą przez strategicznie rozmieszczone otwory do komory rozprężnej. Fale dźwiękowe, przenoszone przez gazy, odbijają się od ścianek komory. Dzięki odpowiedniemu rozmieszczeniu otworów w jej wnętrzu oraz precyzyjnemu dobraniu jej wielkości, można dokładnie określić, kiedy fale przedostają się dalej. Ściśle określony moment ich wejścia do głównego strumienia spalin gwarantuje przesunięcie fazy o 180 stopni, co niweluje wszelkie problematyczne częstotliwości.

Technologia AWE ReflecTip
Wnętrze kabiny w RS jest naprawdę dobrze wyciszone, dlatego niełatwo było sprawić, aby kierowca mógł cieszyć się doskonałym brzmieniem AWE. To wyzwanie doprowadziło do powstania owalnych końcówek AWE – ReflecTip – których konstrukcja odbija dźwięk wydechu w stronę kierowcy, abyś mógł poczuć emocje, których pragniesz podczas jazdy. Końcówki są o 31% większe od fabrycznych, dokładnie wypełniają otwory w zderzaku i posiadają charakterystyczne, diamentowo-czarne wykończenie AWE. Dodatkowe uchwyty umożliwiają montaż bezpośrednio do zderzaka, dzięki czemu końcówki pływają wokół rur wylotowych wydechu SwitchPath i dzięki swojej wewnętrznej geometrii odbijają fale dźwiękowe do Ciebie, czyli kapitana tej rakiety z prawdziwego zdarzenia.

Zawartość zestawu
Kompletny układ wydechowy Cat-Back AWE SwitchPath, dwie owalne końcówki w wykończeniu diamentowo-czarnym, dwie wiązki przedłużające do zaworów, oraz wszelkie niezbędne elementy i uchwyty montażowe.

3025-33776
20 Items

Product details

Marka pojazdu
Audi
Model
RS6, RS7
Wersja
C8