New

Tytanowy układ wydechowy Slip-On Akrapovic BMW M2 G87

zł19,672 NETTO (ceny bez podatku)
S-BM/T/34H
20 Items

Product details

Marka pojazdu
BMW
Model
M2
Wersja
G87

Tytanowy układ wydechowy Akrapovic pasujący do BMW M2 G87
UWAGA! Slip-On nie zawiera karbonowych końcówek układu wydechowego o numerze TP-CT/68 lub TP-CT/69 - te są kupowane oddzielnie!

Quantity:

Tytanowy układ wydechowy Akrapovič Slip-On Line | BMW M2 Coupé G87 OPF/GPF 2023


Numer produktu: S-BM/T/34H

Produkt wykonany jest w całości z wysokiej klasy tytanu i posiada specjalne elementy z dwoma zaworami – po jednym na każdą stronę tłumika, oraz dwa reflektory akustyczne. Obudowy zaworów oraz reflektorów odlewane są z tytanu w siedzibie Akrapovič. Do wyboru są dwie wersje końcówek: przełomowa konstrukcja o ośmiokątnym kształcie (jak w zestawie do BMW M3/M4) oraz tradycyjna o klasycznym, okrągłym przekroju. Zestawy podwójnych końcówek posiadają ręcznie wykonane nakładki z włókna węglowego. Zastosowanie lekkich materiałów dało w rezultacie redukcję wagi aż o 7.3 kg (32.7%) w porównaniu do fabrycznego odpowiednika.

Przyrost mocy wynosi 3.9 kW (5.3 KM) przy 2800 obr/min, a momentu obrotowego – 13.5 Nm przy 2800 obr/min., w porównaniu do całkowicie seryjnego pojazdu, według pomiarów na hamowni Akrapovič. Wydech powstał po to, aby zapewnić wyjątkowe wrażenia z jazdy. Wraz z najbardziej zaawansowanym zestawem sterującym Akrapovič – zapewniającym niesamowite wrażenia akustyczne – wydech w połączeniu z zaworami oraz reflektorami akustycznymi kształtuje przepływ spalin tak, brzmienie było gładkie i bogate przy spokojnej jeździe, a stawało się głębokie i sportowe podczas dynamicznego prowadzenia pojazdu.

Przeprogramowanie sterownika nie jest konieczne. Wydech spełnia wymagania ECE dla BMW M2 Coupé G87 z filtrami OPF.

Opcjonalne sekcje łączące oraz downpipe dostępne są do wykorzystania na torach zamkniętych. Dotyczy to również opcjonalnego zestawu Sound Kit Akrapovič. Po zamontowaniu tych elementów certyfikat ECE na tytanowy układ wydechowy Slip-On Line Akrapovič traci ważność.

Tytanowy układ wydechowy Slip-On Line Akrapovič posiada certyfikat ECE dla pojazdów z filtrem OPF/GPF.

Zestaw karbonowych końcówek to niezbędny element, który należy zamówić osobno. Do wyboru są końcówki ośmiokątne o numerze TP-CT/69 oraz okrągłe o numerze TP-CT/68.

S-BM/T/34H
20 Items

Product details

Marka pojazdu
BMW
Model
M2
Wersja
G87

You may like this products

Related Products