New

APR Kółko kompresora 3.0TFSI

MS100024

New

Upgrade Koła Pasowego Sprężarki Doładowującej APR zwiększa RPM sprężarki doładowującej, wskutek czego możemy zaobserwować wzrost ciśnienia doładowania na pełnym zakresie. W rezultacie moment obrotowy można odczuć już od biegu jałowego aż po wyższe partie obrotów.

More details

10 Items

2 499,99 zł

More info

Upgrade Koła Pasowego

Sprężarki Doładowującej APR do 3.0 TFSI

APR z przyjemnością przedstawia pierwszy na świecie Upgrade Koła Pasowego Sprężarki Doładowującej i odpowiedniego ECU do 3.0 TFSI. Bez re-kalibracji ECU w najnowszej linii samochodów Audi z wtryskiem bezpośrednim i sprężarką doładowującą, upgrade'y koła pasowego nie zapewniają żadnych korzyści, jako że sprężarka doładowująca po prostu ominie ciśnienie doładowania. Zdolność APR'u do wykonania profesjonalnej re-kalibracji modułu sterującego silnika 3.0 TFSI pozwala nam na rozwój nowego osprzętu i kalibrację ECU, aby praca przebiegała w odpowiedni sposób, tak jakby to było zamierzone.

Wielu entuzjastów wywodzących się z historii turbodoładowanych samochodów Audi oczekiwało znacznego wzrostu momentu obrotowego na niższych partiach obrotów już po dodaniu Upgrade'u ECU. W przeciwieństwie do turbosprężarek, sprężarki doładowujące w stylu Rootsa są sprężarkami wyporowymi, co oznacza, że zapewniają stałe natężenie przepływu powietrza w oparciu o prędkość silnika. Audi postanowiło wykorzystać w 3.0TFSI zawór obejściowy, który daje upust ciśnienia doładowania na żądanie. Przy prawie całkowicie zamkniętym zaworze na niższych partiach obrotów udało im się uzyskać przyzwoity moment obrotowy, a otwarcie zaworu na wyższych obrotach pozwala im na utrzymanie koni mechanicznych na poziomie zakładanego celu marketingowego. W konsekwencji, upgrade ECU Stage I APR zapewnia względnie niski wzrost momentu obrotowego, ale za to wzrost mocy jest nadzwyczaj wysoki. Upgrade Koła Pasowego Sprężarki Doładowującej jest odpowiedzią dla osób poszukujących większego momentu obrotowego. Przyśpieszenie sprężarki doładowującej zwiększa przepływ powietrza i skutecznie podwaja wzrosty niskiego zakresu Stage I. Zwiększenie momentu obrotowego jest od razu odczuwalne, ale rezultaty można obserwować od początku do końca w sumie dając 108,50 Nm (80ft-lbs) i 108 AWHP!

Zdjęcia

pulley
APR Supercharger Pulley Upgrade APR Supercharger Pulley Upgrade APR Supercharger Pulley Upgrade APR Supercharger Pulley Upgrade APR Supercharger Pulley Upgrade vs Stock

APR postanowiło nie iść na skróty i w ten sposób każdy Zestaw dot. Upgrade'u Koła Pasowego Sprężarki Doładowującej APR zawiera nowy pasek sprężarki doładowującej. Ponadto, wszyscy dotychczasowi klienci posiadający Upgrade ECU Stage I APR są uprawnieni do otrzymania darmowego Upgrade'u ECU Stage II+ APR, który jest niezbędny, aby zapewnić właściwą funkcjonalność. Na koniec, każde Koło Pasowe APR jest powlekane galwanicznie na czarno, aby nadać mu wygląd fabryczny.

2 other products in the same category: